- فروشگاه آنلاین فروش فایل cd4.ir دانلود کتاب اثر مرکب از دارن هاردی
با عرض سلام به فروشگاه آنلاین فروش فایل خوش آمدید. لینک دانلود برنامه ها همان لحظه بعد از خرید به شما داده خواهد شد و یک نسخه نیز به ایمیلتان ارسال خواهد شد در صورتی که لینک دانلود به ایمیلتان ارسال نشد کافی است ایمیل خودتان را در قسمت پیگیری سفارش موجود در قسمت بالای سایت وارد کرده و ارسال را بزنید سپس در صفحه باز شده روی لینک دانلود کلیک کنید

دانلود کتاب اثر مرکب از دارن هاردی

دانلود کتاب اثر مرکب از دارن هاردی

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی

نویسنده : دارن هاردی

ترجمه : لطیف احمد پور ، میلاد حیدری

زبان کتاب : فارسی

صفحات : 233

این کتاب درباره ی موفقیت است و آن چه برای دستیابی به موفقیت، واقعن لازم است. وقت آن رسیده که کسی این موضوع را رک و راست به شما بگوید. مدتی طولانی است که به بازی گرفته شده اید و فریب خورده اید. هیچ فرمول مخفی، نوشداروی سحرآمیز یا راه حل سریعی برای موفقیت وجود ندارد. شما هیچ وقت با روزی دو ساعت وقت گذراندن در اینترنت، به درامد دویست هزار دلاری نمی رسید. هیچ وقت نمی توانید پانزده کیلوگرم از وزن تان را در یک هفته کم کنید، با مالیدن یک کرم روی صورت تان، بیست سال جوان تر نمی شوید، نمی توانید با خوردن یک قرصی، زندگی زناشویی تان را درست کنید و موفقیت بادوام و پایدار را هم با هر برنامه ای که برای واقعی بودن بسیار عالی به نظر می رسد، به دست نمی آورید. خیلی خوب می شد اگر می توانستید موفقیت، شهرت، عزت نفسی، روابط خوب، سلامتی و آسایش و رفاه خودتان را در یک بسته ی ظریف و زیبای صدفی از فروشگاه محله تان بخرید. ولی موفقیت در این دنیا این طوری به دست نمی آید.

ما دائم با ادعاهای مهیج فزاینده ای درباره ی پولدار شدن، خوش اندام شدن، جوان تر شدن، جذاب تر شدن و... بمباران می شویم و معمولن همه ی آنها ادعاهایی یک شبه با تلاش کم و پرداخت مثلن فقط ۳۹/۹۵ دلار هستند. این پیام های بازاریابی تکراری، احساسی و درک ما را درباره ی آنچه که برای رسیدن به موفقیت لازم است، تحریف می کنند. ما بینش مان را درباره ی اصولی ساده اما عمیقی که برای موفقیت لازم و ضروری هستند، از دست داده ایم.

من از این موضوع، خسته و کلافه شده ام. دیگر نمیتوانم کنار بنشینم و ببینم که این پیام های بی معنی و نابخردانه، مردم را منحرف می کنند. من این کتاب را به این خاطر نوشتم که شما را برگردانم به اصول اولیه. می خواهم به شما کمک کنم تا از این اغتشاش و درهم ریختگی خلاصی شوید و روی همان اصول اساسی تمرکز کنید که واقعان مهم هستند. شما می توانید بلافاصله اصول موفقیت اثبات شده با زمان و تمرینهایی را که در این کتاب است، به کار بندید تا نتایجی پایدار و قابل سنجشی به وجود آورید. می خواهم به شما یاد دهم که چگونه قدرت اثر مرکب را مهار کنید؛ همان سیستم عاملی که زندگی شما را اداره می کند؛ چه در جهت بهترشدن و چه در جهت بدترشدن، اگر از این سیستم به نفع خودتان استفاده کنید، واقعان می توانید تحولات چشمگیری را در زندگی تان به وجود آورید. احتمالن این جمله را شنیده اید: به هر چیزی که به آن فکر کنید، می توانید برسید. خب، البته فقط در صورتی که بدانید چگونه. اثر مرکب راهنمایی عملی ست که به شما یاد میدهد چگونه در استفاده از این سیستم مهارت پیدا کنید. وقتی ماهر شوید، دیگر هیچ چیزی یا هیچ هدفی وجود ندارد که نتوانید آن را به دست آورید.

از کجا می دانم که اثر مرکب تنها فرآیند مورد نیاز شما برای رسیدن به اوج موفقیت است؟ اول این که، من این اصول را در زندگی شخصی خودم به کار بسته ام. از این متنفرم که نویسندگان، سنگ شهرت و ثروت خودشان را به سینه می زنند، ولی مهم است که بدانید من از تجربه های شخصی خودم صحبت می کنم. من به شما مدارک و شواهد زنده ارائه می کنم، نه فقط نظریه های تکراری، همان طور که آنتونی رابینز پیش از این اشاره کرد، من از تلاشهایم در کسب و کار به موفقیتهای قابل توجهی رسیده ام، به این خاطر که ان را آگاهانه با اصولی که در این کتاب می خوانید، ساخته ام. در بیست سال گذشته، خیلی جدی در مورد موفقیت و پیشرفت شخصی مطالعه کرده ام. صدها هزار دلار را صرف آزمایش و بررسی ایده ها، ابتکارها و فلسفه های مختلف کرده ام. تجربیات شخصی من ثابت کرده اند که: مهم نیست چه چیزی یاد میگیرید یا از چه استراتژی یا تاکتیکی استفاده می کنید، موفقیت درنتیجه ی سیستم عامل اثر مرکب به دست می آید.

دوم این که، در شانزده سال گذشته من یکی از رهبران صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی بوده ام و با رهبران متفکر، سخنرانها و نویسندگان محبوب زیادی هم فکری کرده ام. به عنوان یک سخنران و مشاور، دهها هزار کارآفرین را آموزش داده ام و مربی رهبران کسب و کار، مدیران عامل و آدمهای فوق العاده موفق بی شماری بوده ام. از بین هزاران مطالعه ی موردی، چیزهایی را که موثر هستند و چیزهایی را که به کار نمی ایند، خلاصه و استخراج کرده ام.

سوم این که، به عنوان ناشر مجله ی موفقیت، هزاران مقاله ی دریافتی و کتاب را غربال می کنم و در روند انتخاب کارشناسانی که در مجله با آنها مصاحبه می کنیم، شرکت می کنم و تمام مطالب شان را میخوانم. هر ماه تقریبن با نیم دوجین از کارشناسان برجسته و نخبه درباره ی عناوین و موضوعات مختلف مربوط به موفقیت مصاحبه می کنم و بهترین ایده ها و تفکراتشان را بیرون میکشم. هر روز و در طول روز، در حال خواندن، مرتب کردن، فیلتر کردن و شنا در اقیانوس اطلاعات مربوط به موفقیت و پیشرفت شخصی هستم.

منظورم این است که وقتی شما چنین دیدگاه کامل و جامعی درباره ی این صنعت دارید و در ضمن، از مطالعه ی آموزه ها و عادتهای بعضی از موفقترین آدمهای جهان به خردمندی رسیده اید، هوشیاری شگفت انگیزی در شما به وجود می آید. حقایق اصولی نامشهود، مثل کریستال، شفاف و روشن میشوند. با دیدن، خواندن و شنیدن خیلی از این حقایق، دیگر توسط تبلیغات دروغین یا فرستاده های خودمدعا با ادعای جدیدترین «دستاورد علمی» فریب نمی خورم. دیگر هیچ کسی نمی تواند تقلب به من بفروشد. من از دیدگاه های مرجع زیادی مطلع هستم. راه های خیلی زیادی را طی کرده ام و از روشهای سختی به حقایق رسیده ام. همان طور که مربی من و فیلسوف بزرگ کسب و کار، جیم ران گفته است: «هیچ اصول جدیدی وجود ندارد. حقیقت چیز جدیدی نیست، بلکه موضوعی قدیمی است. شما باید نسبت به آن مردی که می گوید بیا این جا، می خواهم عتیقه جات ساخته ی خودم را به شما نشان بدهم! مشکوک باشید. نه، شما نمی توانید یک عتیقه بسازید.»

این کتاب، درباره ی مطالبیست که واقعن مهم هستند و هیچ گونه مطالب اضافی و بیهوده ای در آن وجود ندارد. چه چیزهایی واقعن کارساز واقع می شوند و به کار می آیند؟ کدام اصول اولیه و اساسی هستند که وقتی روی آنها متمرکز شوید و مهارت پیدا کنید، سیستم عاملی را به وجود میاورند که می تواند شما را به اهداف مورد نظرتان برساند و به شما کمک کند تا به شیوه ی دلخواه تان زندگی کنید؟ در این کتاب، همان اصول وجود دارد؛ آنها سیستم عاملی را ایجاد می کنند به نام اثر مرکب.

قبل از این که ادامه ی کتاب را بخوانید، یک هشدار می دهم: کسب موفقیت، سخت است. این فرآیند پر زحمت، ملال آور و بعضی وقتها حتا خسته کننده است. پولدار شدن، نافذ و جهانی شدن در رشته و زمینه ی خودتان، آهسته و دشوار اتفاق می افتد. اشتباه برداشت نکنید؛ با پیروی از این اصول و مراحل، تقریبن بلافاصله نتایج آن را در زندگی تان می بینید. ولی اگر از کار، نظم و تعهد گریزان هستید، همان بهتر پای تلویزیون بنشینید و به تبلیغاتی که سرشار از شعارها و وعده های موفقیت یک شبهای مشتری پسند هستند، امید بندید؛ البته اگر یک کارت اعتباری پر از پول دارید. حرف آخر این که: شما همین حالا تقریبن تمام چیزهایی را که برای موفقیت می خواهید، می دانید. شما به یادگیری چیزهای بیش تر، احتیاجی ندارید. اگر کلی چیزی که می خواهیم داشتن اطلاعات بیش تر بود، پس هر کسی که به اینترنت دسترسی دارد، باید در یک عمارت مجللی زندگی کند و عضلاتی پولادین داشته و کاملن خوشحالی و سعادتمند باشد. اطلاعات جدید یا بیش تر، چیزی نیست که شما به آن احتیاج دارید، بلکه شما یک برنامه ی عملی جدید می خواهید. وقت آن رسیده که رفتارها و عادتهای جدیدی را در خودتان خلق کنید که شما را از کارشکنی و خرابکاری، دور کند و ببرد به سمت موفقیت. رسیدن به موفقیت به همین سادگی ست.

 

در ادامه ی این کتاب، به یک برنامه ی عملی مفصلی و ملموس پی می برید. اجازه دهید این کتاب از همین حالا انتظارات تان را دگرگون کند، پیش فرض هایتان را از بین ببرد، حس کنجکاوی تان را برانگیزد و ارزش را به زندگی تان بیاورد. در بخشهایی از کتاب، منابعی را عنوان کرده ام که آنها را در سایت TheCompoundEffect.com  در دسترسی تان قرار داده ام. لطف کنید به این سایت بروید و از آنها استفاده کنید! این کتاب و ابزارهایی که برای حمایت و پشتیبانی از شما فراهم کرده ام، بهترین چیزهایی را به شما ارائه میدهند که شنیده ام، دیده ام، مطالعه کرده ام و آزموده ام. اینها بهترین مطالب از ان مطالبی ست که هر ماه در مجله ی موفقیت به شما هدیه می دهیم؛ عصاره ی همه ی آنها جمع است دار یک کتاب کوچک متحول کننده ی زندگی و درضمن، کتابی بسیار ساده!

بیایید شروع کنیم!

 

 

 

فهرست

مقدمه

فصل اول- اثر مرکب در عمل

فصل دوم- انتخاب ها

فصل سوم- عادت ها

فصل چهارم- تکانش

فصل پنجم- تاثیرات

فصل ششم- شتاب بخشی

نتیجه گیری

ضمیمه ها

ضمیمه 1- پرسش نامه ی ارزیابی قدردانی

ضمیمه 2- پرسش نامه ی ارزیابی ارزش های اصلی

ضمیمه 3- پرسش نامه ی ارزیابی زندگی

ضمیمه 4- پرسش نامه ی تعیین اهداف

ضمیمه 5- پرسش نامه ی ارزیابی عادت ها

ضمیمه 6- برگه ی ثبت ریتم رفتار های فرهنگی 

ضمیمه 7- پرسش نامه ی تاثیرات ورودی ها 

ضمیمه 8- پرسش نامه ی ارزیابی ارتباط ها


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,050 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:
با تشکر از سفارش شما توجــــــــه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. با تشکر مدیریت سایت

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
AsarMorakab_517702_7969.zip26.3 MB

دانلود کتاب اثر مرکب از دارن هاردی

دانلود کتاب اثر مرکب از دارن هاردی                 دانلود کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی نویسنده : دارن هاردی ترجمه : لطیف احمد پور ، میلاد حیدری زبان کتاب : فارسی صفحات : 233 این کتاب درباره ی موفقیت است و آن چه برای دستیابی به موفقیت، واقعن لازم است. وقت آن رسیده که کسی این موضوع را رک و راست به شما بگوید. مدتی طولانی است که به بازی گرفته شده اید و فریب خورده اید. هیچ فرمول مخفی، نوشدار ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,050 تومان